Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Av. Özkan ÖZTÜRK
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ - VÜCUDA GİRMİŞ HABİS TÜMÖR...
08.12.2019

Evet dostlarım neden bahsedeceğimizi bizi bilenler ve tanıyanlar yazımın başlığını görür görmez az çok tahmin etmişlerdir.

Bir AVRUPA KONSEY Sözleşmesi olan ve ilk imzalayıcısı olmakla övünülen İSLAMCI FEMİNİST derneklerinde bolca cilaladıkları ,parlattıkları hukuk yargılamalarında ki BOŞANMA DAVALARINDAN ,KADIN BEYANINI SALT ESAS ALAN CEZA DAVALARINA varıncaya kadar insan hakkı temelli yaklaşım yerine KADIN HAKLARINI önceleyen ,aslında öncelemiş gibi yapan bir sözleşmeden İSTANBUL SÖZLEŞMESİNDEN bahsedeceğim..

Sözün kifayet arz etmediği dönemlerden geçiyoruz . Bu apaçık ortada..

Doğruları söyleyenlerin dokuz köyden kovulduğu,şakşakçılığın ve kutsayıcılığın pirim yaptığı etrafın ve köşelerin DALKAVUKLARCA çevrelendiği bir dönemdeyiz.iş maalesef bize düştü.

Olsun bizler her dönem apaçık doğruları ifade ettik. Konjektürel takılmadan ,okyanuslarda dev dalgalarla dün de mücadele ettik .Bugünde yanlışları ifade ediyoruz ve doğruları gösteriyoruz.

Eşcinselliği meşrulaştıran, kadını putlaştıran, binlerce aileyi dağıtan bu sözleşme acilen iptal edilmelidir..

Toplumun temelini AİLE kurumu oluşturur.Sağlam bir aile yapısı sağlam bir toplumu ,sağlam bir toplum ve toplumsal düzende GÜÇLÜ BİR DEVLETİ oluşturur..

Oysa 2011 yılında AVR.KONSY.dayatması ile oldu bittiye getirilen ve kamuoyunda hiç bir şekilde gündeme dahi getirilmeyen ve konuşulmayan bir sözleşme hukuki noktada imza altına alındı ve 2014 yılında yürürlüğü girdi.

Sayın C.Başkanımızı da bu konuda maalesef yanlış yönlendirdiler.Ona bu sözleşmeyi oldukça farklı lanse ettiklerini düşünüyorum..

İlerleyen yazılarımda niçin bu sözleşmenin bu ülkenin aile yapısını dinamitlediğini teker teker anlatacağım.

Şimdilik ise sadece şu kadarını ifade etmeliyim ki bu sözleşme ile KADIN KORUMA ALTINA ALINIYORMUŞ gibi yapılsa da aksine bu sözleşme kadını korumak bir yana kadın aleyhine olan bir sözleşmedir.Kadın CİNAYETLERİNİN en önemli tetikleyicilerinden birisidir bu sözleşme.

Bu sözleşme ile farklı cinsel tercihlere ve sapık cinsel eğilimlere meşruiyet kazandıran bir sözleşmedir.

Bu sözleşme kuzuyu kurda emanet ettiren,teslim eden bir sözleşmedir.

Derhal hiç vakit kaybetmeksizin bu sözleşmeden geri çekildiğimizi beyan etmeliyiz.

İlerleyen yazılarımda niçin bu sözleşme iptal edilmeli sorusuna daha teknik cevaplar ile sizlere anlatmaya çalışacağım.

SELAM VE DUA.


Bu yazı 8533 kez okundu.


EV9dzn.gif

SON YORUMLAR

Güneysınır Haber © 2019 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Guneysinirhaber bir Gençliğin Sesi Radyo ve Televizyon A.Ş Markasıdır.

Şafak Medya